ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14776058
nr 1477 6058
1950-tal, 81x49 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:17:28
22/6 00:40:04
100 kr
4/7 19:49:38